Zatrudnimy monterów

Data dodania: 15 kwiecień 2019Ogłoszenie: 10225

- monter - praca na zbiornikach na terenie kraju - Szczecin. Wymagane doświadczenie. Zakwaterowanie , transport i odzież robocza jest po stronie pracodawcy.
- monter elektrofiltrów - wymagane doświadczenie, praca na terenie kraju. Zakwaterowanie, transport i odzież robocza jest po stronie pracodawcy.
.- monter izolacji termicznej - praca na terenie Niemiec, zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Warunek konieczny do ciągłość ubezpieczenia zdrowotnego do A1. Wymagane doświadczenie w zastosowaniu technologii zimno i ciepłochronnej, znajomość różnego rodzaju technik izolacyjnych, certyfikat VCA/SCC. Zakwaterowanie, przejazd i odzież ochronna po stronie pracodawcy.
- monter karton gibs - praca na terenie Niemiec w oparciu o umowę o pracę na obiektach użytku publicznego. Wymagana ciągłość ubezpieczenia zdrowotnego do A1.Zakwaterowanie, przejazd i odzież robocza po stronie pracodawcy jest. Wymagana samodzielność wykonywania samemu konkretnego zadania na podstawie rysunku. Mile widziana dodatkowo znajomość języka niemieckiego na poziomie A2.
- monter - praca na terenie Płocka od maja. Wymagane doświadczenie, znajomość rysunku technicznego i izometrycznego. Odzież robocza po stronie pracodawcy.
Zadzwoń 535 008 271, 531 001 717 czekamy :)

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: 535... Pokaż

Zobacz inne ogłoszenia użytkownika ( 122 )

Cena za darmo
Kategoria: Dam pracę
Typ oferty: Praca fizyczna
Lokalizacja: Włocławek
Wyświetleń: 70

Najczęściej oglądane:

Podobne ogłoszenia Zobacz wszystkie ogłoszenia w tej kategorii

Powiadamiaj mnie
o nowych ogłoszeniach
z następującym kryterium:
© 2012 Włocławeklokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.