Kierownik Sklepu

Data dodania: 23 marzec 2017Ogłoszenie: 3398

Firma Takko Fashion to niemiecka firma odzieżowa z trzydziestotrzyletnią tradycją. Obecnie poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Zakres obowiązków:
• Odpowiedzialność za obroty i bieżąca analiza wskaźników sprzedaży
• Kierowanie zespołem pracowników
• Dbałość o wystrój i dekorację sklepu adekwatnie do wymogów mody i rynku
• Aktywna obsługa klienta

Wymagania:
• Wykształcenie minimum średnie
• Doświadczenie na stanowisku kierowniczym (w branży odzieżowej-mile widziane)
• Odpowiedzialność i zaangażowanie
• Dyspozycyjność

Oferujemy pracę w stabilnej firmie w oparciu o umowę o pracę oraz przyjazną atmosferę pracy.

Prosimy o przesyłanie CV na adres: podanie@takko.pl z dopiskiem KS/Włocławek w tytule maila.

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: ... Pokaż