Kasjer/ka - Wypłaty Tygodniowe

Data dodania: 23 kwiecień 2018Ogłoszenie: 6985

PRACA

Włocławek – KASA

MIEJSCE PRACY:
WŁOCŁAWEK

OFERUJEMY:
- wypłata co tydzień;
- umowa zlecenie / 14 zł/godz brutto
- możliwość nawiązania stałej współpracy
- zajęcie dla osób zainteresowanych pracą stałą jak i dorywczą;
- zatrudnienie przez Internet bez wychodzenia z domu.
- wypłata przed majówką
- zwrot kosztów za wyrobienie książeczki sanepid
- elastyczne godziny pracy
- dostęp do panelu pracownika i dostępnych zmian

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- zatowarowanie sklepu;
- sprawdzanie terminu ważności towaru
- wykładanie produktów na półki

WYMAGANIA:
- aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna
- dyspozycyjność
- dojazd do pracy we własnym zakresie.

Osoby chętne prosimy o przesyłanie swoich aplikacji na adres j.wojciechowski@fallwork.pl lub kontakt telefoniczny 884 007 203 , 883 088 633.

Prosimy o dopisanie klauzuli :
"Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz.883 ze zm.)".
FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 6231

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: 884... Pokaż