Doradca Klienta

Data dodania: 01 wrzesień 2018Ogłoszenie: 7990

Firma zatrudni Doradców Klienta
Miejsce pracy: Włocławek, Kruszyn, Smólsk i okolice…
Zakres obowiązków:
• aktywna obsługa Klientów, sprzedaż pożyczek, odbieranie rat
• realizacja celów sprzedażowych,
• proponowanie najlepszych rozwiązań dla klienta
Wymagania:
• chęć pracy z Klientem
• doświadczenie w sprzedaży (mile widziane osoby też po 45r.)
• kultura osobista na wysokim poziomie
• komunikatywność oraz umiejętność budowania długotrwałych relacji
• pozytywne nastawienie
Oferujemy:
• Gwarantowana podstawa od 1000 zł, 2500 zł + liczne premie
• Możliwość awansu
• tygodniowy system wypłat wynagrodzeń
• elastyczne godziny pracy, Ty decydujesz ile godzin w tygodniu pracujesz
• pakiet szkoleń wdrożeniowych oraz m.in. szkoleń sprzedażowych, prowadzenia negocjacji, nawiązywania długotrwałych relacji
• bezpośrednie wsparcie Kierownika

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres e-mail: rekrutacja.pr@op.pl

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: 608... Pokaż